Co zyskujesz dołączając do Akademii?

Odpowiednio uporządkowaną wiedzę, podaną w przystępny sposób, dzięki której staniesz się świadomym i profesjonalnym traderem/inwestorem na rynku tradycyjnym, forex czy kryptowalut.

Dzięki akademii zyskasz pełen zakres wiedzy z metodologii, którą posługujemy się na co dzień, a którą nieustannie rozwijamy dostosowując się do ciągle ewoluującego świata rynku finansów.

Testy sprawdzające wymagane do odblokowania kolejnych etapów szkolenia

Ponad 9 godzin materiałów składających się z 50 odpowiednio uporządkowanych nagrań

Materiały pomocnicze do szkolenia

Po ukończeniu istotnych etapów szkolenia, będziesz otrzymywać dostęp do materiałów w plikach PDF, gdzie wiedza zdobyta z nagrań będzie uporządkowana i dostępna dla Ciebie w najprostszy sposób. Dzięki temu możesz zawsze sprawdzić czy analizujesz we właściwy sposób i nic ci nie umknęło.

Wsparcie w czasie nauki oraz dostęp do grupy Analizersi na 6 miesięcy

Przez okres sześciu miesięcy otrzymujesz nasze pełne wsparcie jeśli chodzi o pomoc w zakresie całej metodologii. Na specjalnie przygotowanym do tego miejscu na platformie Discord, będziesz mieć możliwość zadawania pytań oraz przeglądania pytań innych uczestników.

Dodatkowo, przez ten okres otrzymujesz dostęp do całej zawartości jaka znajduje się na płatnej grupie Analizersi.

Dostęp na zawsze oraz do wszystkich aktualizacji szkolenia

Rynek ciągle ewoluuje i nie wszystkie dotychczasowe rozwiązani muszą wciąż być skuteczne. W związku z tym, mogą pojawić się nowe lub zmienione elementy w szkoleniu. Ty natomiast możesz mieć pewność, że wszystkie przyszłe aktualizacje nagrań t.j. nowe elementy, rozwiązania, ciekawe sytuacje rynkowe i wszystko co uznamy za wartościowe dla metodologii, będzie dla Ciebie dostępne w ramach członkostwa w akademii.

Obsługujemy płatności:

Zobacz jak łatwo i szybko założyć konto na PayPal
https://www.youtube.com/watch?v=9T1DiMVRB3w

Interesuje cię płatność w kryptowalutach?

Napisz do nas na poniższy adres e-mail:

kontakt@analizersi.pl