Jesteśmy grupą pasjonatów Analizy Technicznej w połączeniu z Analiza Fundamentalną. Obserwujemy rynek od wielu lat i nieustannie dostosowujemy się do jego zachowania. Nasza metodologia jest w głównej mierze oparta o teorię fal Elliotta, natomiast korzystamy z wielu innych narzędzi wspomagających oraz potwierdzających dany kierunek ceny.

Czy analiza techniczna działa? Ten spór trwa od wielu lat i wciąż nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, natomiast wielokrotnie spotykamy się z sytuacją, w której jedna strona twierdzi, że to informacja publiczna spowodowała kierunek ceny, a zwolennicy analizy technicznej, że istotne miejsce na wykresie. Kto ma rację? Odpowiedź jest gdzieś po środku, natomiast dobrze jest wykorzystać wiedzę obu stron obozu.

Jedno jest pewne. 50% sukcesu, to konsekwencja oraz cierpliwość, a co za tym idzie bez odpowiedniego przygotowania z psychologii tradingu, żadna strategia nie będzie generowała stałego dochodu. Z tego też powodu, istnieje ta grupa. Jesteśmy dla was po to, aby nauczyć was i wyeliminować punkt psychologiczny, abyście mogli skupić się tylko i wyłącznie na zajęciu pozycji oraz odpowiednio zabezpieczyć daną pozycję. Wtedy też efekty będą pojawić się same.